terms

ـــــ  مقررات دریافت پکیج  ـــــ

۱- به دلیل اختصاص مالیات به هر تراکنش، بعد از پرداخت، امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد. 

۲- کدی که پس از پرداخت دریافت می‌کنید، برای دریافت نوبت در سایر خدماتی که قیمت مشابه دارند نیز قابل استفاده است. 

۳- اگر کد را برای خدماتی که قیمت بیشتر از مبلغ کد دارند استفاده نمایید، مابه‌التفاوت آن از طریق اتصال به درگاه بانک پرداخت خواهید کرد.

۴- اگر کد را برای خدماتی که قیمت کمتر از مبلغ کد دارند استفاده نمایید، مابه‌التفاوت آن قابل بازگشت نیست. بنابراین اکیدا توصیه می‌کنیم برای خدماتی که قیمت کمتر دارند، از کد دریافتی خود استفاده ننمایید. 

۵- تا یک ماه بعد از ثبت پکیج، ارزش کد دریافتی قطعی است و چنانچه به هر دلیلی افزایش در تعرفه‌های ما ایجاد شود، شما مجبور به پرداخت مبلغ  اضافی نیستید. اما پس از یک ماه، ارزش کد به روز می‌شود.

بروزرسانی شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۰۱/۱۹

 

مقررات دریافت نوبت

۱- بعد از ثبت نوبت، امکان لغو نوبت و بازگشت مبلغ وجود ندارد. اما شما می‌توانید تا ۱۲ ساعت مانده به قرار ملاقات، روز و ساعت نوبت خود را تغییر دهید

۲- از ۱۲ ساعت مانده به قرار ملاقات، امکان تغییر نوبت وجود ندارد.

۳- شما موظفید رأس ساعتی که نوبت گرفته‌اید مراجعه نمایید. به ازای تأخیر از وقت مشاوره شما کاسته خواهد شد.

۴- عدم مراجعه(در مشاوره‌های حضوری) و عدم تماس(در مشاوره‌های آنلاین)، موجب باطل شدن نوبت شده و هزینه‌ی آن قابل بازگشت نخواهد بود.

۵- سیستم نوبت‌دهی، به صورت اتوماتیک پیامک‌ها و ایمیل‌های اطلاع‌رسانی و یاد‌آوری را برای شما ارسال می‌کند. با این وجود در بعضی موارد به دلیل مشکل در خطوط مخابرات و سایر مسایل فنی، ممکن است پیام‌ها را به موقع دریافت ننمایید. لذا مسئولیت پیگیری و آگاهی از اطلاعات نوبتی که گرفته‌اید بر عهده‌ی شماست.

۶- در مشاوره‌های آنلاین و تصویری، شما موظفید خودتان رأس ساعت با شماره‌ یا لینکی که به شما اعلام شده تماس بگیرید. هیچ تماسی از جانب ما صورت نخواهد گرفت.

۷- ما موظفیم شما را رأس ساعت پذیرش کنیم، چنانچه به هر دلیل جلسه شما بیش از ۳۰ دقیقه از جانب ما به تأخیر افتد، آن جلسه برای شما رایگان شده و کل مبلغ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

بروزرسانی شده در تاریخ: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹