راهنمای برگزاری جلسه آنلاین

شما پس از اینکه از بخش نوبت‌دهی، نوبت مشاوره آنلاین گرفتید، به روش‌های زیر می‌توانید جلسه خود را به صورت تصویری برگزار کنید.

 

در محیط دسکتاپ با لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی

وارد سایت شوید و روی آیکون “دوربین” که در سمت چپ نوارابزار بالای سایت قرار دارد کلیک کنید. مستقیم به صفحه جلسه آنلاین منتقل می‌شوید. اگر با اکانت گوگل خود وارد شده باشید کافی است روی  Join now کلیک کنید و منتظر بمانید تا مشاور شما ورود شما را تایید کند و تماس برقرار شود. اگر با اکانت گوگل وارد نشده‌اید لازم است ابتدا نام خود را در کادر وارد کنید و سپس روی عبارت Ask to join کلیک کنید.

 

در محیط موبایل

ابتدا مطمئن شوید که برنامه Google meet را روی گوشی خود نصب دارید.

روش اول با شماره موبایل: با پیام‌رسان گوگل‌میت با شماره‌ موبایلی که برای شما ایمیل و پیامک شده تماس بگیرید. لازم است شماره را در کانتکت‌های خود ذخیره کنید و سپس از لیست مخاطبین آن را انتخاب و تماس را برقرار کنید.

روش دوم با لینک جلسه: در ایمیل خود روی لینک جلسه که در هنگام نوبت‌گیری برای شما ارسال شده(ایمیل با عنوان تأیید رزرو نوبت یا ایمیل یادآوری نوبت مشاوره) کلیک کنید تا مستقیم وارد گوگل‌میت شوید و مراحل را ادامه دهید.

روش سوم: پیام‌رسان گوگل‌میت را در موبایل یا دسکتاپ باز کنید و سپس لینکی که برایتان ایمیل شده را کپی کرده و در کادر  Enter code or link وارد نمایید و سپس روی دکمه Join کلیک کنید.